Volné pozice

Volné pozice

Při organizaci výběrových řízení postupuje nejčastěji:
👉Bude-li to možné, budeme u vybraných pozic využívat on line pohovory, zejména u 1. kola pohovoru.
👉Uchazeči, kteří odpovídají na pozici Operátor výroby/skladu budou sms zprávou informování o plánovaném termínu pohovoru v našem závodě. Počet kandidátů na pohovoru je omezený.
👀VAŠE ŽÁDOSTI ZPRACOVÁVÁME CO NEJRYCHLEJI A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI !!!
Sekce:    Pracovní doba:

TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5 a zajímáte se o automatizaci? Hledáme posily do týmů údržby.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽERNÝR LOGISTIKA

Jste pečlivá/ý a nechybí vám technické a logické uvažování? Nebojíte se měnit zaběhlý systém, umíte své rozhodnutí obhájit a máte zkušenosti s logistikou? Hledáme novou kolegyni či kolegu do teamu procesních inženýrů oddělení logistiky.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR SKLADU - VZV výhodou

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: Operátor skladu, kdy VZV je výhodou. Staňte se přímo kmenovými zaměstnanci naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Výhodou je oprávnění na VZV a aktivní praxe. Práce v třísměnném či nepřetržitém provozu s důrazem na kvalitu a funkčnost našich výrobků. Čisté a klimatizované prostředí. Mzda 26.500 až 30.000 Kč.

   Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY VSTŘIKOLISŮ S PRAXÍ, nepřetržitý provoz

Hledáme samostatného, zkušeného kolegu do oddělení vstřikování plastů. Pokud vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6, zajímáte se o novinky právě v této oblasti, těšíme se na setkání s vámi.

více informací    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici operátor výroby. Staňte se přímo kmenovým zaměstnancem naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Nástup dle dohody.

Download    Mám zájem