Volné pozice

Volné pozice

Sekce:    Pracovní doba:

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Chcete se podílet na výrobě kvalitních a spolehlivých předních světlometů? Jste komunikativní a máte analytické myšlení? Domluvíte se plynule anglicky? Právě hledáme samostatného kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

více informací    Mám zájem

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Máte rádi práci s čísly a zvládáte základy účetnictví. Do týmu financí hledáme zkušenou posilu na pozici samostatné účetní. Vaším úkolem bude vedení a zpracování účetnictví v přidělených oblastech.

Více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVÁNÍ

Hledáme samostatného, zručného kolegu, který se umí najít příčinu technických potíží a vlastní elektro vyhlášku 50 min. par. 5. Výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy případně robotikou. Pozice vhodná i aktivní absolventy, kteří se nebojí na sobě pracovat.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVACÍCH PARAMETRŮ

Hledáme samostatného kolegu, který má zkušenosti s odlaďováním lisovacích parametrů.

více informací    Mám zájem

TECHNIK POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Vlastníte oprávnění elektro vyhlášky 50 min. par. 5? Hledáme aktivního a samostatného kolegu na pozici technika povrchových úprav. Výhodou je zkušenost s technologiemi nástřiků barev a robotikou.

více informací    Mám zájem

TOOLING ENGINEER - KOORDINÁTOR VÝROBY VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Pokud se vyznáte v technické dokumentaci, hovoříte plynně anglicky, nebojíte se častého cestování a na všechny předchozí otázky jste odpověděl/a ano, pak hledáme právě Vás. Staňte se posilou v týmu, který koordinuje výrobu vstřikovacích forem. Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy s technickým zaměřením. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY

Máte zkušenosti z oblasti automotive kvality a vyjednáváním s dodavateli? Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni, který se stane vedoucím dodavatelské kvality.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽERNÝR LOGISTIKA

Jste pečlivá/ý a nechybí vám technické a logické uvažování? Nebojíte se měnit zaběhlý systém, umíte své rozhodnutí obhájit a máte zkušenosti s logistikou? Hledáme novou kolegyni či kolegu do teamu procesních inženýrů oddělení logistiky.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY FOREM

Máte rádi technickou manuální práci zaměřenou na detail? Jste manuálně zruční a máte praxi s obráběním kovů? Do teamu údržbářů forem hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

ANALYTIK VÝROBNÍCH VÝSLEDKŮ / NÁKLADŮ

Hledáme kolegu či kolegyni, který/á si bravurně poradí s buňkami v Excelu a není mu/jí cizí práce s čísly. Navíc bude pečlivý/á a zná i základy účetnictví.

Download    Mám zájem

JUNIOR TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technizace a automatizace a nebojíte se stále vzdělávat? Hledáte stále nová řešení a uvádíte je do praxe? Hledáme samostatného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK - JUNIOR. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Máte zkušenosti s automatizací, údržbou a jednáním s dodavateli? Nebojíte se odpovědnosti za vedení projektu nových montážních linek? Hledáme samostatného zkušeného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumati- kou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.

více informací    Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR VÝROBY / SKLADU

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: operátor montážních linek, čistého provozu (lisovny)a skladu. Nástupní mzda včetně příplatků až 22.000,- a po plném zaškolení více než 25.000,-. Příspěvky na dopravu, stravování, příplatek za splnění pracovního fondu a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod. Nástup možný ihned. Práce je ve směném provozu, doprava zajištěna ze směru Chomutov, Most, Podbořany. Přijďte se k nám na pohovor dozvědět více informací. Nástup možný ihned.

   Mám zájem

PROCESNÍ INŽENÝR ČISTÉHO PROSTORU - LISOVNA

Hledáme nového kolegu/kolegyni do teamu procesních inženýrů čistého prostoru. Hlavním úkolem bude udržovat procesní dokumentaci, zajišťovat nápravná a preventivní opatření a analyzovat stávající procesy. Jste-li pečlivý a nechybí vám technické a logické uvažování – hledáme právě vás!

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽENÝR SÉRIOVÉ VÝROBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Baví vás nastavovat věci a systém do určitého řádu? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum podpořený technickými znalostmi? Pak hledáme právě vás. Rozšiřujeme team procesních inženýrů sériových montážních linek.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým, který zavádí nové projekty hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY - KOTELNÍK

Rozšiřujeme team správy budov o nové kolegy na pozici kotelníků. Pokud jste manuálně zručný, pečlivý, samostatný, hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem