Volné pozice

Volné pozice


Sekce:    Pracovní doba:

TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5 a zajímáte se o automatizaci? Hledáme posily do týmů údržby.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici operátor výroby. Staňte se přímo kmenovým zaměstnancem naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Nástup dle dohody.

Download    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

více informací    Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK VÝMĚNY FOREM LISOVÁNÍ PLASTŮ - MACHINE KEEPER

Hledáme manuálně zručného, samostatného kolegu na pozici Machine Keeper. Hlavním úkolem je výměna forem ve vstřikolisech. Pokud máte technické vzdělání či praxi na obdobné pozici, ozvěte se nám!

více informací    Mám zájem

TECHNIK LABORATOŘE - ENVIRO

Hledáme novou posilu do naší interní laboratoře, která zajišťuje kontrolní měření vyrobených světel. Pokud se vyznáte v technické dokumentaci a máte technické uvažování, hledáme právě Vás.

více informací    Mám zájem