Volné pozice

Volné pozice

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a nařízení vlády omezující pohyb osob mezi okresy, omezujeme výběrová řízení, u kterých je nutná osobní přítomnost v KCZ, zejména pak pozice Operátor výroby/skladu.
👉Bude-li to možné, budeme u ostatních pozic využívat on line pohovory.
👉Uchazeče, kteří mají sjednaný termín osobního pohovoru v následujícím týdnu, budeme kontaktovat pro sjednání náhradního termínu.
👉Omezení je aktuálně platné do 5. března 2021.
👀VAŠE ŽÁDOSTI VŠAK STÁLE ZPRACOVÁVÁME a jakmile bude situace přehlednější, budeme všechny kontaktovat.
Sekce:    Pracovní doba:

DISPONENT LOGISTIKY

Do týmu logistiky hledáme posilu na pozici disponenta. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky, zajištění dopravy a sledování výše objednávek. Pokud se nebojíte práce pod stresem, hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici operátor výroby. Staňte se přímo kmenovým zaměstnancem naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Nástup dle dohody.

Download    Mám zájem

VEDOUCÍ SMĚNY TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ - VÝMĚNA LISOVACÍCH FOREM

Aktuálně obsazuje pozici vedoucího směny technického oddělení zajišťující výměnu lisovacích forem. Pokud vám nechybí technické uvažování, samostatnost a dokážete efektivně řídit a koordinovat činnosti pracovníků, hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5 a zajímáte se o automatizaci? Hledáme posily do týmů údržby.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY VSTŘIKOLISŮ S PRAXÍ, nepřetržitý provoz

Hledáme samostatného, zkušeného kolegu do oddělení vstřikování plastů. Pokud vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6, zajímáte se o novinky právě v této oblasti, těšíme se na setkání s vámi.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumati- kou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.

více informací    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR SKLADU S VZV

Z důvodu rozšíření výroby hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: Operátor skladu s VZV. Staňte se přímo kmenovými zaměstnanci naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Podmínkou je oprávnění na VZV a aktivní praxe. Práce v třísměnném či nepřetržitém provozu s důrazem na kvalitu a funkčnost našich výrobků. Čisté a klimatizované prostředí. Mzda 26.500 až 30.000 Kč.

   Mám zájem