Volné pozice

Volné pozice

Sekce:    Pracovní doba:

LETNÍ DOVOLENÁ

V období od 6.8.2018 do 19.8.2018 máme letní dovolenou. Na vaše žádosti odpovíme po tomto termínu.

   Mám zájem

MZDOVÁ ÚČETNÍ

Máte zkušenost se zpracováním mezd? Zajímáte se o oblast personalistiky. Právě hledáme zkušenou posilu na pozici mzdová účetní.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽENÝR NOVÝCH PROJEKTŮ

Baví vás nastavovat věci a systém do určitého řádu? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum podpořený technickými znalostmi? Pak hledáme právě vás. Rozšiřujeme team procesních inženýrů montážních linek.

více informací    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Jste od přírody analytik? Máte zkušenosti s vedením teamu a orientujete se v prostředí výrobního závodu? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních techniků.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR VÝROBY / SKLADU

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: operátor montážních linek, čistého provozu (lisovny)a skladu. Nástupní mzda včetně příplatků až 22.000,- a po plném zaškolení více než 25.000,-. Příspěvky na dopravu, stravování, příplatek za splnění pracovního fondu a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod. Nástup možný ihned. Práce je ve směném provozu, doprava zajištěna ze směru Chomutov, Most, Podbořany. Přijďte se k nám na pohovor dozvědět více informací. Nástup možný ihned.

   Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým montážních linek hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA SERIOVÝCH PROJEKTŮ. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

MACHINE KEEPER

Hledáme manuálně zručné, samostatné kolegy do teamu, který zajišťuje výměny forem v lisech. Výhodou je praxe v technické vzdělání případně praxe na obdobné pozici a nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Chcete se podílet na výrobě kvalitních a spolehlivých předních světlometů? Jste komunikativní a máte analytické myšlení? Domluvíte se plynule anglicky? Právě hledáme samostatného kolegu/kolegyni na pozici INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

více informací    Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

LAUNCHING LEADER

Zajímá vás spojení nových projektů a kvality? Komunikujete plynule v angličtině? Hledáme kolegu/kolegyni, který zajistí kvalitu dílů pro nové projekty. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

PLÁNOVAČ/KA VÝROBY

Máte rádi práci s čísly a poradíte si programem Excel? Hledáme posilu na pozici plánovač výroby. Vašim úkolem bude sestavovat podklady pro tvorbu plánů výroby v příslušných časových horizontech.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽENÝR ČISTÉHO PROSTORU - LISOVNA

Hledáme nového kolegu/kolegyni do teamu procesních inženýrů čistého prostoru. Hlavním úkolem bude udržovat procesní dokumentaci, zajišťovat nápravná a preventivní opatření a analyzovat stávající procesy. Jste-li pečlivý a nechybí vám technické a logické uvažování – hledáme právě vás!

více informací    Mám zájem

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ

Hledáme posilu do týmu projektových vedoucích. Pokud máte rádi plánování, organizování, cestování, zvládáte plynule anglický jazyk a řízení menšího teamu pak hledáme právě vás. Vaší prací bude řídit zavedení nového výrobku do sériové výroby. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LABORATOŘE - FOTOMETRIE

Z důvodu rozšíření výroby hledáme novou posilu do naší interní laboratoře, která zajišťuje kontrolní měření vyrobených světel. Pokud se vyznáte v technické dokumentaci a máte technické uvažování, hledáme právě Vás.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVÁNÍ

Hledáme samostatného, zručného kolegu, který se umí najít příčinu technických potíží a vlastní elektro vyhlášku 50 min. par. 5. Výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy případně robotikou. Pozice vhodná i aktivní absolventy, kteří se nebojí na sobě pracovat.

více informací    Mám zájem

TECHNIK POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Vlastníte oprávnění elektro vyhlášky 50 min. par. 5? Hledáme aktivního a samostatného kolegu na pozici technika povrchových úprav. Výhodou je zkušenost s technologiemi nástřiků barev a robotikou.

více informací    Mám zájem

TOOLING ENGINEER - KOORDINÁTOR VÝROBY VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Pokud se vyznáte v technické dokumentaci, hovoříte plynně anglicky, nebojíte se častého cestování a na všechny předchozí otázky jste odpověděl/a ano, pak hledáme právě Vás. Staňte se posilou v týmu, který koordinuje výrobu vstřikovacích forem. Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy s technickým zaměřením. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

JUNIOR TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technizace a automatizace a nebojíte se stále vzdělávat? Hledáte stále nová řešení a uvádíte je do praxe? Hledáme samostatného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK - JUNIOR. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Máte zkušenosti s automatizací, údržbou a jednáním s dodavateli? Nebojíte se odpovědnosti za vedení projektu nových montážních linek? Hledáme samostatného zkušeného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumati- kou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.

více informací    Mám zájem