Volné pozice

Volné pozice

Sekce:    Pracovní doba:

MACHINE KEEPER

Hledáme manuálně zručné, samostatné kolegy do teamu, který zajišťuje výměny forem v lisech. Výhodou je praxe v technické vzdělání případně praxe na obdobné pozici a nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Máte rádi technicky zaměřené nákupy? Zajímá vás, jak jsou věci vyrobeny? Jste komunikativní a nebojíte se služebních cest po Evropě? Do teamu nákupu hledáme další posilu. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVÁNÍ

Hledáme samostatného, zručného kolegu, který se umí najít příčinu technických potíží a vlastní elektro vyhlášku 50 min. par. 5. Výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy případně robotikou. Pozice vhodná i aktivní absolventy, kteří se nebojí na sobě pracovat.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR VÝROBY / SKLADU

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: operátor montážních linek, čistého provozu (lisovny)a skladu. Nástupní mzda včetně příplatků až 22.000,- a po plném zaškolení více než 25.000,-. Příspěvky na dopravu, stravování, příplatek za splnění pracovního fondu a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod. Nástup možný ihned. Práce je ve směném provozu, doprava zajištěna ze směru Chomutov, Most, Podbořany. Přijďte se k nám na pohovor dozvědět více informací. Nástup možný ihned.

   Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým, který zavádí nové projekty hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY FOREM

Máte rádi technickou manuální práci zaměřenou na detail? Jste manuálně zruční? Máte zkušenost s obráběním kovů a prací na CNC? Do teamu údržbářů forem hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

DISPONENT LOGISTIKY

Do teamu logistiky hledáme posilu na pozici disponenta. Vašim úkolem bude komunikace se zákazníky, zajištění dopravy a sledování výše objednávek. Pokud se nebojíte práce pod stresem, hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

GROUP LEADER LISOVNY - VEDOUCÍ SMĚNY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme posilu na pozici vedoucího směny Clean Room. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Láká vás pozice v oblasti dodavatelské kvality? Zajímá vás technická stránka výroby? Máte analytické myšlení? Hledáme samostatného kolegu/kolegyni do teamu dodavatelské kvality. Nástup možný ihned. Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

více informací    Mám zájem

LAUNCHING LEADER

Zajímá vás spojení nových projektů a kvality? Komunikujete plynule v angličtině? Hledáme kolegu/kolegyni, který zajistí kvalitu dílů pro nové projekty. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ INŽENÝR ČISTÉHO PROSTORU - LISOVNA

Hledáme nového kolegu/kolegyni do teamu procesních inženýrů čistého prostoru. Hlavním úkolem bude udržovat procesní dokumentaci, zajišťovat nápravná a preventivní opatření a analyzovat stávající procesy. Jste-li pečlivý a nechybí vám technické a logické uvažování – hledáme právě vás!

více informací    Mám zájem

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ

Hledáme posilu do týmu projektových vedoucích. Pokud máte rádi plánování, organizování, cestování, zvládáte plynule anglický jazyk a řízení menšího teamu pak hledáme právě vás. Vaší prací bude řídit zavedení nového výrobku do sériové výroby. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Vlastníte oprávnění elektro vyhlášky 50 min. par. 5? Hledáme aktivního a samostatného kolegu na pozici technika povrchových úprav. Výhodou je zkušenost s technologiemi nástřiků barev a robotikou.

více informací    Mám zájem

TOOLING ENGINEER - KOORDINÁTOR VÝROBY VSTŘIKOVACÍCH FOREM

Pokud se vyznáte v technické dokumentaci, hovoříte plynně anglicky, nebojíte se častého cestování a na všechny předchozí otázky jste odpověděl/a ano, pak hledáme právě Vás. Staňte se posilou v týmu, který koordinuje výrobu vstřikovacích forem. Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy s technickým zaměřením. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

JUNIOR TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technizace a automatizace a nebojíte se stále vzdělávat? Hledáte stále nová řešení a uvádíte je do praxe? Hledáme samostatného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK - JUNIOR. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Máte zkušenosti s automatizací, údržbou a jednáním s dodavateli? Nebojíte se odpovědnosti za vedení projektu nových montážních linek? Hledáme samostatného zkušeného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumati- kou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým montážních linek hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA SERIOVÝCH PROJEKTŮ. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

KALKULANT NÁKLADŮ NOVÝCH PROJEKTŮ

Láká vás práce s čísly spojená s technickou stránkou našich výrobků? Zvládáte perfektně program Excel? Hledáme samostatného a výkonného kolegu/kolegyni na pozici kalkulanta.

více informací    Mám zájem