Volné pozice

Volné pozice

Veškeré pohovory a nástupy jsou v tuto chvíli odloženy z důvodu dočasného přerušení odbytu našich výrobků vlivem koronavirové infekce.
Vaši žádost o zaměstnání zpracujeme a budeme vás kontaktovat po obnovení provozu.
Děkujeme

Sekce:    Pracovní doba:

AUDITOR NOVÝCH PROJEKTŮ

Dokážete se zorientovat kdekoli a v čemkoli? Umíte se dívat kritickým okem? Vyhovují vám časté služební cesty a zvládnete komunikaci v angličtině? Pak hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

SÉRIOVÁ - SÉRIOVÝ NÁKUPČÍ

Hledáme schopnou/schopného, samostatnou/samostatného kolegyni/kolegu, pro které je hračkou udělat v číslech pořádek. Pokud se rádi učíte, jste pečliví a máte rádi práci s čísly a excelem – hledáme právě vás? Vašim úkolem bude zajistit dostatečné množství materiálu pro sériovou výrobu. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

více informací    Mám zájem

DISPONENT LOGISTIKY

Do týmu logistiky hledáme posilu na pozici disponenta. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky, zajištění dopravy a sledování výše objednávek. Pokud se nebojíte práce pod stresem, hledáme právě vás.

více informací    Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK / INŽENÝR SÉRIOVÉ VÝROBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým montážních linek hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA SERIOVÝCH PROJEKTŮ. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

OPERÁTOR SKLADU S VZV

Z důvodu rozšíření výroby hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozice: Operátor skladu s VZV. Staňte se přímo kmenovými zaměstnanci naší společnosti. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém pracovním prostředí. Práce v třísměnném či nepřetržitém provozu s důrazem na kvalitu a funkčnost našich výrobků. Čisté a klimatizované prostředí. Mzda 23.500 až 29.000 Kč.

   Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumatikou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5 a zajímáte se o automatizaci? Hledáme posily do týmů údržby.

více informací    Mám zájem

ASISTENT ODDĚLENÍ NOVÝCH PROJEKTŮ (m/ž)

Zvládáte administrativní práci a organizace je vaší silnou stránkou? Zvládnete přípravu dat a komunikaci v angličtině? Zajímá vás administrativa spojená s technickou stránkou výroby? Pak se nám určitě ozvěte 😊

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Zajímají vás nové technologie z oblasti výroby? Vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6? Napište nám! Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Technik nových projektů povrchových úprav.

Download    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY VSTŘIKOLISŮ S PRAXÍ, nepřetržitý provoz

Hledáme samostatného, zkušeného kolegu do oddělení vstřikování plastů. Pokud vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6, zajímáte se o novinky právě v této oblasti, těšíme se na setkání s vámi.

více informací    Mám zájem

TECHNIK KAIZEN SENIOR

Baví vás technické věci a neustálé zlepšování? Umíte sami připravit návrh a spočítat náklady na možnou realizaci? Jste zároveň i manuálně zručný? Do týmu Kaizen hledáme nového kolegu na pozici Technik senior.

Download    Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

MACHINE KEEPER

Hledáme manuálně zručného, samostatného kolegu na pozici Machine Keeper. Hlavním úkolem je výměna forem ve vstřikolisech. Pokud máte technické vzdělání či praxi na obdobné pozici, ozvěte se nám!

více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVACÍCH PARAMETRŮ

Hledáme samostatného kolegu, který má zkušenosti s odlaďováním lisovacích parametrů.

více informací    Mám zájem