Volné pozice

Volné pozice

Sekce:    Pracovní doba:

SPECIALISTA QMS

Dokážete si pod názvem management kvality představit jednotlivé kroky, které k němu vedou? Máte rádi systémovou práci a nebojíte se analytického uvažování? Pak se těšíme na setkání s vámi.

Download    Mám zájem

VEDOUCÍ TEAMU PROCESNÍCH INŽENÝRŮ LISOVNA

Máte zkušenosti s vedením menšího teamu a optimalizací výrobních procesů? Orientujete se ve výrobních procesech jako ryba ve vodě a zajímají vás nejnovější technologie? Hledáme posilu na pozici vedoucího procesních inženýrů.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY VSTŘIKOLISŮ S PRAXÍ, nepřetržitý provoz

Hledáme samostatného, zkušeného kolegu do oddělení vstřikování plastů. Pokud vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6, zajímáte se o novinky právě v této oblasti, těšíme se na setkání s vámi.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LABORATOŘE - FOTOMETRIE

Hledáme novou posilu do naší interní laboratoře, která zajišťuje kontrolní měření vyrobených světel. Pokud se vyznáte v technické dokumentaci a máte technické uvažování, hledáme právě Vás.

více informací    Mám zájem

TECHNIK POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Vlastníte oprávnění elektro vyhlášky 50 min. par. 5? Hledáme aktivního a samostatného kolegu na pozici technika povrchových úprav. Výhodou je zkušenost s technologiemi nástřiků barev a robotikou.

více informací    Mám zájem

JUNIOR TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technizace a automatizace a nebojíte se stále vzdělávat? Hledáte stále nová řešení a uvádíte je do praxe? Hledáme samostatného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK - JUNIOR. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Máte zkušenosti s automatizací, údržbou a jednáním s dodavateli? Nebojíte se odpovědnosti za vedení projektu nových montážních linek? Hledáme samostatného zkušeného kolegu na pozici TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK ÚDRŽBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Zjišťujete rádi, proč něco nefunguje tak jak má? Umíte si s tím poradit? Setkali jste se pneumati- kou, hydraulikou a vlastníte osvědčení dle vyhlášky 50 min § 5? Hledáme posilu do teamu techniků montážních linek.

více informací    Mám zájem

TECHNIK LISOVÁNÍ

Hledáme samostatného, zručného kolegu, který se umí najít příčinu technických potíží a vlastní elektro vyhlášku 50 min. par. 5. Výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy případně robotikou. Pozice vhodná i aktivní absolventy, kteří se nebojí na sobě pracovat.

více informací    Mám zájem

JUNIOR PROGRAMÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ MONTÁŽNÍCH LINEK

Zajímáte se o programování PLC linek? Nebojíte se stále učit nové věci a hledat nové řešení? Z důvodu rozšíření výroby hledáme samostatného kolegu na pozici Junior programátora nových projektů. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TEAM LEADER ASSY - MONTÁŽNÍ LINKY

Nebojíte se vést a motivovat kolektiv zaměstnanců? Máte dobré organizační schopnosti? Hledáme nového kolegu do týmu team leadrů montážních linek. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem

TECHNIK NOVÝCH PROJEKTŮ POVRCHOVÝCH ÚPRAV

Zajímají vás nové technologie z oblasti výroby? Vlastníte elektro vyhlášku 50 min. par. 6? Napište nám! Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Technik nových projektů povrchových úprav.

Download    Mám zájem

OPERÁTOR SKLADU S VZV

Hledáme pracovité, zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici operátor skladu s VZV. Mzda včetně příplatků až 27 000 Kč. Příspěvky na dopravu, stravování, příplatek za splnění pracovního fondu a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod. Nástup možný ihned. Práce je ve směném provozu, doprava zajištěna ze směru Chomutov, Most, Podbořany.

   Mám zájem

PROCESNÍ TECHNIK / INŽENÝR SÉRIOVÉ VÝROBY MONTÁŽNÍCH LINEK

Láká Vás technická pozice spojená s organizací? Rádi vylepšujete zaběhlý systém a nechybí vám selský rozum. Pro tým montážních linek hledáme kolegu/kolegyni na pozici PROCESNÍHO TECHNIKA SERIOVÝCH PROJEKTŮ. Nástup možný ihned.

více informací    Mám zájem