Děkujeme všem 1104 návštěvníkům, kteří si přišli prohlédnout a užít Den otevřených dveří v so. 23. září 2017. Další Open day je předběžně plánován na rok 2019, o detailech budete včas informováni.

U příležitosti 15. výročí od startu naší výroby jsme Vám nabídli jedinečnou možnost zažít příjemný a inspirující den v KCZ, ve společnosti Vaší rodiny, příbuzných a známých.


Mezi oblíbená místa návštevníků patřilo i stanoviště DOJO

Co jste u nás mohli vidět a zažít?

Před vstupem do recepce byla připravena prohlídka vybraných automobilů, pro které vyrábí KCZ inovativní světlomety. Konkrétně šlo o Toyotu, Lexus, Nissan, Suzuki a Renault. K dispozici byl i speciální vůz „delicar“ s automatem na kávu zdarma.

V recepci byl připraven zajímavý program pro nejmenší návštěvníky, a to sice možnost si zahrát na budoucí kreativce v rámci stánků „Nadějný designér“ a „Obalový specialista“. Dále se návštěvníci v recepci mohli dozvědět detailní informace k aktuálně volným pracovním pozicím.

Pokračovat v programu mohli návštěvníci přímo ve výrobní části podniku, kde zaměstnanci KCZ na vybraných stanovištích prezentovali podstatu a úkoly jednotlivých úseku výroby, nezbytných pro produkci špičkových světlometů.

Kde byl zakončen program? V kantýně, kde byla možnost zdarma ochutnat čtyři druhy tradičních japonských pokrmů (sushi, kare raisu,chicken nanban a baozi), dále se dozvědět receptury těchto pokrmů. Na dalších třech stanovištích kantýny byla možnost vyzkoušet složit si origami, obléknout se do kimona, nebo získat základní informace o japonské kultuře.

Děkujeme za návštěvu J tým zaměstnanců KCZ